Home

“Vitajte vo svete špičkových technológií moderného strojárskeho priemyslu”

Špecializované trendy obrábania, tvárnenia, delenia hutného materiálu a výroby zváraných konštrukcií i rozličných komponentov podľa špecifikácií zákazníka

KTO SME

Spoločnosť TOMARK, s.r.o. sa už dlhé roky špecializuje na obrábanie, tvárnenie, delenie hutného materiálu a výrobu zváraných konštrukcií a komponentov pre strojársky priemysel. Široké spektrum technológii umožňuje našim náročným zákazníkom vyhotoviť výrobky podľa ich výkresovej  dokumentácie, prípadne podľa našich konštrukčných riešení. Dynamický rozvoj  počas svojej histórie indikuje, že firma je schopná plniť aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich klientov. Dlhodobým zámerom spoločnosti je vybudovanie  modernej, konkurencieschopnej firmy a to investovaním do najmodernejších technológii a do rozvoja zamestnancov ako najdôležitejších zdrojov spoločnosti.

Komplexná ponuka tvarovania materiálov

Súčasné trendy moderného spracovania kovových materiálov: pálenie, strihanie, rezanie, sekanie, ohýbanie, plošné tvárnenie, tzv. delenie materiálu podľa deliacich plánov

 

VIAC

 

Zváracie, obrábacie a montážne práce

Zváranie, povrchová úprava, výroba a finalizácia: návesov pre automobilový priemysel, výroba dielcov a podzostáv na poľnohospodárske účely, výroba vysokotlakových nádob pre dopravné systémy

 

VIAC

 

Výroba lietadiel Viper SD4 a Skyper GT9

Výroba celokovových dvojmiestnych lietadiel Viper SD4 a Skyper GT9 - vynikajúce na cestovanie, letecký výcvik, lietanie pre radosť a relax. ideálne pre milovníkov lietania a nadšencov moderného dizajnu.

 

VIAC

 

Vítame Vás v sekcii KARIÉRA spoločnosti TOMARK,s.r.o.
 
 
Spoločnosť TOMARK, s.r.o. je dynamická firma, ktorá sa snaží flexibilne reagovať a prispôsobiť sa zmenám na trhu práce. Uvedomujeme si, že dlhodobo prosperujúcu a produktívnu spoločnosť dokážeme vybudovať iba s ľuďmi, keďže ľudia sú najdôležitejším aktívom každej organizácie. Za efektívne fungujúci podnik vďačíme práve našim kvalifikovaným zamestnancom.
 
Keďže neustále rozvíjame a rozširujeme svoje aktivity, preto neustále hľadáme nových zamestnancov, ktorí majú chuť a odhodlanie pracovať v perspektívnej firme.

Záujemcom ponúkame príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti, s modernými technológiami i zariadeniami. Podporujeme všetkých ambicióznych a cieľavedomých ľudí, ktorí chcú uplatniť a rozvíjať svoj osobnostný i odborný rast a zúžitkovať doterajšie skúsenosti.

Využite Vašu šancu u nás:

Žiadosť o prijatie do zamestnania so životopisom nám prosím zašlite na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Spoločnosť TOMARK, s.r.o., venuje nesmiernu pozornosť vývojovým návrhom a dôkladnej výrobe všetkých častí produktov. Naše výrobky nie sú len výsledkom použitia špičkových technológií a CAD systémov, ktoré spĺňajú prísne legislatívne požiadavky, ale sú aj konečným efektom tvorivej práce, starostlivej prípravy námetov a riešení odborníkov v strojárskej i leteckej oblasti. Uvedomujeme si, že práve ľudský kapitál je najhodnotnejším aktívom celého procesu a hlavne od všetkých našich pracovníkov závisí úspech či neúspech celej spoločnosti a jej produktov.

Vysoko oceňujeme, že našu snahu vyrábať vysokokvalitné produkty s maximálnou hodnotou pre zákazníkov si okrem našich klientov a širokej verejnosti všímajú aj odborníci z oblasti strojárstva i letectva. Sme radi, že Vás môžeme informovať o prestížnych oceneniach, ktoré naša spoločnosť získala v ostatnej dobe.

 

  • Lietadlo Skyper GT9 zaznamenalo na MSV Nitra 2015 vynikajúci úspech v podobe významného ocenenia „Strojársky výrobok roka 2014“. Cenu za našu spoločnosť prevzal na slávnostnom galavečere Ing. Daniel TOMKO, generálny riaditeľ spoločnosti TOMARK, s.r.o.

 

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.tomark.sk/sk/2-uncategorised#sigFreeId9816f833ea
  

  • 29. augusta 2014 spoločnosť TOMARK, s.r.o., v rámci osláv 70. výročia SNP a vrcholiacich príprav pred Medzinárodnými leteckými dňami SIAF 2014, na slávnostnom galavečere získala ocenenie: SLOVAK GOLD WINGS – Národná cena letectva Slovenskej republiky za rok 2013 v kategórii „Letecký priemysel SR“. Cenu pod záštitou ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR prevzal Ing. Daniel Tomko, generálny riaditeľ spoločnosti TOMARK, s.r.o.

View the embedded image gallery online at:
http://www.tomark.sk/sk/2-uncategorised#sigFreeId0f93cfa88e

Prezentácia spoločnosti TOMARK, s.r.o. na stránke Gold Wings

  • V rámci Medzinárodného strojárskeho priemyslu 2014 v Nitre, spoločnosť Tomark, s.r.o. získala v máji 2014 získali Cenu časopisu Strojárstvo/Strojírenství, za aktívny rozvoj českého a slovenského strojárstva

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.tomark.sk/sk/2-uncategorised#sigFreeId7a88fb54ec

 

  • Viper SD-4 zaznamenal na MSV Nitra 2012 vynikajúci úspech v podobe významného ocenenia „Strojársky výrobok roka 2011“. Ocenenie, na ktoré sme zvlášť hrdí.
       
 
Ocenenie, ktoré je odmenou za doterajšiu precíznu prácu a motiváciou do ďalších rokov, prevzal generálny riaditeľ spoločnosti Tomark, Ing. Daniel Tomko, z rúk prezidenta Zväzu strojárskeho priemyslu SR Ing. Milana Cagalu CSc.
 
 
Našu expozíciu navštívili aj významné osobnosti politického či kultúrneho života. Ihneď v prvý deň veľtrhu náš stánok navštívil minister hospodárstva SR Ing. Tomáš Malatinský. Živo sa zaujímal o prednosti a praktické využitie takéhoto lietadla. Odborná porota ocenila jeho široké využitie - cestovanie, relax, výcvik a mimoriadnu prednosť, že lietadlo je celokovové. Zvlášť ho zaujal záchranný systém pre celé lietadlo, ktorý je jeho súčasťou, a ktorý výrazne zvyšuje pocit letovej bezpečnosti, pohodu a komfort v každom okamihu letu. Odbornú porotu potešilo, že také dizajnovo krásne celokovové lietadlo sme schopní konštruovať a vyrábať na Slovensku, byť príťažliví aj za hranicami a robiť tak dobré meno nielen Slovenskej republike ale aj slovenským firmám, snažiacich sa napredovať a byť úspešnými doma i v zahraničí.
 
 
  • Opálové zrnko - cena primátora mesta Prešov
Cena OPÁLOVÉ ZRNKO mesta Prešov je ocenením významných podnikateľských subjektov.
Udeľuje sa za rozvoj a prezentáciu mesta Prešov významným podnikateľským subjektom. Spoločnosť TOMARK, s.r.o. je nositeľom ocenenia, významného podniku v meste Prešov.
 

V sekcii "Tomark bazár" si môžete vybrať z našej ponuky tovarov a služieb

 

 

V súčasnosti nemáme žiadnu aktuálnu ponuku

 

  

   Robotizované pracoviská  
 

 

 

Robotizované pracovisko AX-V4L

Robotizované pracovisko EX-V6L 

                        Robotizované pracovisko QRC 350        

 

 

 
Robotizované pracovisko QRC 410   
Robotizované pracovisko QRC 350 E

     
     
  Páliace stroje, stroje na delenie materiálu  
     

TruLaser 5040

  TruMatic L3030 

 

 

TruMatic L3030-01

(3D pálenie)

 

 

TruMatic L3030-02

(3D pálenie)

 

 

TruLaser 3040 - 01

 

 

TruLaser 3040 - 02

 

 

 

TruMatic 7000

 

TruMatic 700 s automatizáciou

 

PLS 6001.20

   
     
     Obrábacie stroje        
     
CNC sústruh (Viper VT-28BL - 1500) Horizontálna vyvrtávačka WFT 11 CNC   Vertikálne obrábacie centrum Pinnacle VMC 1700S
 

 

Naši partneri

                 

Rýchle Menu

Kontakty

TOMARK, s.r.o.
Strojnícka č.5
080 01 Prešov
Slovenská republika

Tel.: +421 51 7480 561
Fax.: +421 51 7480 560
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ĎALŠIE KONTAKTY

Naše riešenia pre Vás

Spoločnosť TOMARK, s.r.o., patrí už dlhé roky k popredným spoločnostiam v segmente obrábania, tvárnenia, delenia hutného materiálu a výroby zváraných konštrukcií a komponentov od prípravy výroby po finalizáciu. O širokom zábere pôsobnosti svedčia aj naše rozmanité realizované riešenia. Pomocou skúsených odborníkov v oblasti strojárenstva a letectva realizujeme vývoj a výrobu celokovových športových lietadiel Viper SD4 a Skyper GT9.

Presvedčte sa o stabilnom zázemí našej spoločnosti, vysokej kvalite našich produktov, flexibilite a pripravenosti skvalitňovať a zlepšovať služby na základe požiadaviek našich obchodných partnerov.