Home

“Welcome to Velocity, a modern and high quality magazine style template.”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing quis nostrud exercitation elit, sed do eiusmod.
Vítame Vás v sekcii KARIÉRA spoločnosti TOMARK,s.r.o.
 
 
Spoločnosť TOMARK, s.r.o. je dynamická firma, ktorá sa snaží flexibilne reagovať a prispôsobiť sa zmenám na trhu práce. Uvedomujeme si, že dlhodobo prosperujúcu a produktívnu spoločnosť dokážeme vybudovať iba s ľuďmi, keďže ľudia sú najdôležitejším aktívom každej organizácie. Za efektívne fungujúci podnik vďačíme práve našim kvalifikovaným zamestnancom.
 
Keďže neustále rozvíjame a rozširujeme svoje aktivity, preto neustále hľadáme nových zamestnancov, ktorí majú chuť a odhodlanie pracovať v perspektívnej firme.

Záujemcom ponúkame príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti, s modernými technológiami i zariadeniami. Podporujeme všetkých ambicióznych a cieľavedomých ľudí, ktorí chcú uplatniť a rozvíjať svoj osobnostný i odborný rast a zúžitkovať doterajšie skúsenosti.

Využite Vašu šancu u nás:

Žiadosť o prijatie do zamestnania so životopisom nám prosím zašlite na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Spoločnosť TOMARK, s.r.o., venuje nesmiernu pozornosť vývojovým návrhom a dôkladnej výrobe všetkých častí produktov. Naše výrobky nie sú len výsledkom použitia špičkových technológií a CAD systémov, ktoré spĺňajú prísne legislatívne požiadavky, ale sú aj konečným efektom tvorivej práce, starostlivej prípravy námetov a riešení odborníkov v strojárskej i leteckej oblasti. Uvedomujeme si, že práve ľudský kapitál je najhodnotnejším aktívom celého procesu a hlavne od všetkých našich pracovníkov závisí úspech či neúspech celej spoločnosti a jej produktov.

Vysoko oceňujeme, že našu snahu vyrábať vysokokvalitné produkty s maximálnou hodnotou pre zákazníkov si okrem našich klientov a širokej verejnosti všímajú aj odborníci z oblasti strojárstva i letectva. Sme radi, že Vás môžeme informovať o prestížnych oceneniach, ktoré naša spoločnosť získala v ostatnej dobe.

 

  • Lietadlo Skyper GT9 zaznamenalo na MSV Nitra 2015 vynikajúci úspech v podobe významného ocenenia „Strojársky výrobok roka 2014“. Cenu za našu spoločnosť prevzal na slávnostnom galavečere Ing. Daniel TOMKO, generálny riaditeľ spoločnosti TOMARK, s.r.o.

 

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.tomark.sk/sk/home/2-uncategorised#sigFreeId9816f833ea
  

  • 29. augusta 2014 spoločnosť TOMARK, s.r.o., v rámci osláv 70. výročia SNP a vrcholiacich príprav pred Medzinárodnými leteckými dňami SIAF 2014, na slávnostnom galavečere získala ocenenie: SLOVAK GOLD WINGS – Národná cena letectva Slovenskej republiky za rok 2013 v kategórii „Letecký priemysel SR“. Cenu pod záštitou ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR prevzal Ing. Daniel Tomko, generálny riaditeľ spoločnosti TOMARK, s.r.o.

View the embedded image gallery online at:
http://www.tomark.sk/sk/home/2-uncategorised#sigFreeId0f93cfa88e

Prezentácia spoločnosti TOMARK, s.r.o. na stránke Gold Wings

  • V rámci Medzinárodného strojárskeho priemyslu 2014 v Nitre, spoločnosť Tomark, s.r.o. získala v máji 2014 získali Cenu časopisu Strojárstvo/Strojírenství, za aktívny rozvoj českého a slovenského strojárstva

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.tomark.sk/sk/home/2-uncategorised#sigFreeId7a88fb54ec

 

  • Viper SD-4 zaznamenal na MSV Nitra 2012 vynikajúci úspech v podobe významného ocenenia „Strojársky výrobok roka 2011“. Ocenenie, na ktoré sme zvlášť hrdí.
       
 
Ocenenie, ktoré je odmenou za doterajšiu precíznu prácu a motiváciou do ďalších rokov, prevzal generálny riaditeľ spoločnosti Tomark, Ing. Daniel Tomko, z rúk prezidenta Zväzu strojárskeho priemyslu SR Ing. Milana Cagalu CSc.
 
 
Našu expozíciu navštívili aj významné osobnosti politického či kultúrneho života. Ihneď v prvý deň veľtrhu náš stánok navštívil minister hospodárstva SR Ing. Tomáš Malatinský. Živo sa zaujímal o prednosti a praktické využitie takéhoto lietadla. Odborná porota ocenila jeho široké využitie - cestovanie, relax, výcvik a mimoriadnu prednosť, že lietadlo je celokovové. Zvlášť ho zaujal záchranný systém pre celé lietadlo, ktorý je jeho súčasťou, a ktorý výrazne zvyšuje pocit letovej bezpečnosti, pohodu a komfort v každom okamihu letu. Odbornú porotu potešilo, že také dizajnovo krásne celokovové lietadlo sme schopní konštruovať a vyrábať na Slovensku, byť príťažliví aj za hranicami a robiť tak dobré meno nielen Slovenskej republike ale aj slovenským firmám, snažiacich sa napredovať a byť úspešnými doma i v zahraničí.
 
 
  • Opálové zrnko - cena primátora mesta Prešov
Cena OPÁLOVÉ ZRNKO mesta Prešov je ocenením významných podnikateľských subjektov.
Udeľuje sa za rozvoj a prezentáciu mesta Prešov významným podnikateľským subjektom. Spoločnosť TOMARK, s.r.o. je nositeľom ocenenia, významného podniku v meste Prešov.
 

V sekcii "Tomark bazár" si môžete vybrať z našej ponuky tovarov a služieb

 

 

V súčasnosti nemáme žiadnu aktuálnu ponuku

 

  

   Robotizované pracoviská  
 

 

 

Robotizované pracovisko AX-V4L

Robotizované pracovisko EX-V6L 

                        Robotizované pracovisko QRC 350        

 

 

 
Robotizované pracovisko QRC 410   
Robotizované pracovisko QRC 350 E

     
     
  Páliace stroje, stroje na delenie materiálu  
     

TruLaser 5040

  TruMatic L3030 

 

 

TruMatic L3030-01

(3D pálenie)

 

 

TruMatic L3030-02

(3D pálenie)

 

 

TruLaser 3040 - 01

 

 

TruLaser 3040 - 02

 

 

 

TruMatic 7000

 

TruMatic 700 s automatizáciou

 

PLS 6001.20

   
     
     Obrábacie stroje        
     
CNC sústruh (Viper VT-28BL - 1500) Horizontálna vyvrtávačka WFT 11 CNC   Vertikálne obrábacie centrum Pinnacle VMC 1700S